adidas Predator LZ

adidas-predator-1

Druhá barevná kombinace adidas predator LZ s převažující černou a doplňky v barvě bobulí. Kolekce Samba je už známá věc a tak adidas začal s představováním nových barev pro tradiční hráče.

adidas-predator-2

Nová verze predátorů je pokryta lesklým černým povrchem, který je doplněný klasickými třemi pruhy v bílé barvě a doplňky v bobulové barvě na černém pozadí. Jsou v této barevné kombinaci divočejší než předchozí kombinace.

adidas-predator-3

Poptávka po černých kopačkách byla, proto jsme tuto tmavou kombinaci vytvořili, tvrdí zástupce Adidas.

adidas-predator-4

Adidas nabízí jak sila s výraznými barevnými kombinacemi, tak s mírnějšími, které bezpochyby hráči ocení.

adidas-predator-5

Tato verze Adidas Predator LZ se svrškem ze syntetiky váží pouze 284 gramů.

adidas-predator-6

adidas-predator-7

Technologie Hybridtouch využívá najednou výhody z kůže a syntetického materiálu. Na tomto modelu kopaček naleznete pět smrtelných zón, které vám usnadní kontrolu nad míčem a falšovanými střelami.

adidas-predator-8

Jak můžete vidět na fotografii, tak šněrování je asimetrické. Odlehčená konstrukce Sprintframe vychází z geometrických poznatků a díky specifickému tvaru kolíků nabídne dokonalé souznění mezi lehkostí a stabilitou.

adidas-predator-9

Speciální design podešve Traxion 2.0 poskytne maximální přilnavost ve všech směrech a snižuje tlak na chodidlo. Doplňkem, který můžete do podešvi kopaček vložit je čip s technologií miCoach ready. Je to snímač, který ukládá údaje během hry. Senzor zaznamenává průměrnou rychlost (každou sekundu) a maximální rychlost (každých 5 vteřin), dále počet sprintů a počet kroků. Paměť zaznamená až 8 hodin hry a údaje se přenáší bezdrátově do PC, MAC nebo tabletu.

V kopačkách řady Predator hrají hvězdy jako Mesut Özil, Manuel Neuer, Angel Di Mária, Aaron Ramsey, Juan Mata a Fernando Torres.