Nike Mercurial Vapor IX SG PRO

nike-mercurial-vapor2

Kopačky Mercurial představovaly vždy symbol inovativnosti a vždy bylo cílem navrhnout kvalitnější botu, která by měla dokonalejší kontakt s míčem a výbušnost. Nový vzhled, nové kopačky Nike Mercurial IX SG PRO ve žluto-oranžové barvě, představují na nohách nabitou zbraň, která je připravená vypálit ve správnou chvíli.

nike-mercurial-vapor3

nike-mercurial-vapor4

Měkký, mikrostrukturovaný svršek boty ze syntetické kůže Teijin přilne k noze a budete v ni mít absolutní cit a kontrolu i při vysoké rychlosti.

nike-mercurial-vapor5

Kolíky jsou vyrobeny technologií přímého vstřikování, které okamžitě zajíždějí do země a poté se zase uvolňují pro výbornou přilnavost a vznětlivou rychlost.

nike-mercurial-vapor6

nike-mercurial-vapor7

Kopačky typu SG PRO – jsou určeny na zmáčené a bahnité povrchy. Kombinují umělé a kovové kolíky pro maximálni stabilitu a protikluz.

nike-mercurial-vapor8

Mikro drážky, které se nacházejí po celém povrchu, snižují odpor a zvyšuní kontakt s míčem.

nike-mercurial-vapor9

All Conditions Control – tato technologie zajistí perfektní kontakt s míčem v suchém i mokrém prostředí a proto mimo lepší kontroly míče ti dodá i sebejistotu při herním výkonu

nike-mercurial-vapor10

Speed Control –  inovativní struktura svršku, která dáva hráči schopnost rychle manévrovat s míčem

nike-mercurial-vapor11

Bota váží pouze 198 gramů, ultralehký a pevný svršek padne na každou nohu, mikro-drážky po celém povrchu snižují odpor vzduchu a zlepšují kontakt s míčem.

nike-mercurial-vapor12

V Nike Mercurial Vapor IX hrají tyto hvězdy: Cristiano Ronaldo, Eden Hazard, Zlatan Ibrahimovič, Franck Ribéry, Stephan El Sharaawy, Pedro nebo Theo Walcott.

Z naší ligy kopačky obouvají: Ladislav Krejčí, Dzon Delarge, Josef Šural…