adidas adizero F50 Crazylight

Po nedávném vypuštění Samba Primeknit, adidas nyní odhalil další převratný kus fotbalové inovace v podobě nových adizero F50 Crazylight – světově nejlehčích kopaček.

adizero-crazylight01

Obrovský měsíc adidas inovací pokračuje Crazylight takto jako první na světě pletené kopačky (adidas Samba Primeknit), svět je první all-in-one pletené kopačky a ponožky hybrid (adidas Primeknit FS) a na “koncept” zahájení boty adizero 99g v adidas fotbalové inovace laboratoře v Londýně loni.

adizero-crazylight02

adizero-crazylight03

adizero-crazylight04

Měsíc plný inovací pokračuje modelem adidas Crazylight. Tento model navazuje na první pletené kopačky na světě (adidas Samba Primeknit), první hybrid pletených kopaček a ponožek (adidas Primeknit FS) a na loňský “koncept” adidas adizero 99g vyvíjený v laboratoři v Londýně.

adizero-crazylight05

adizero-crazylight06

Inovační tým vytvořil zcela novou lehkou vrstvu, která výrazně snižuje hmotnost v horní části kopaček, a přitom zajišťuje vysokou kvalitu a výkon. Elegantní černý a zelený šíp vytváří vnímání pohybu vpřed, doladěný jasně oranžovými třemi pruhy.

adizero-crazylight07

adizero-crazylight08

adizero-crazylight09

Nové adizero F50 Crazylight byly vyvinuty spolu s některými z nejlepších hráčů na světě a bude  je nosit výhradně Gareth Bale, který oficiálně představí kopačky zítra večer (úterý 18.března), když Real Madrid CF bude čelit FC Schalke 04 v UEFA Champions League.

adizero-crazylight10

adizero-crazylight11

adizero-crazylight12

adizero-crazylight13

Na závěr exkluzivní fotografie z tréninku Real Madrid.

adizero-crazylight-trenink

adizero-crazylight-trenink2