adidas představil pack kopaček inspirovaný karnevalem

Začalo odpočítávání Světového poháru a adidas k této příležitosti představil nový Carnaval pack. Čtyři neuvěřitelné designy kopaček inspirované Brazilským karnevalem, který každý rok přitahuje miliony brazilců.

adidas-carnaval-vsechny

Carnaval pack nabízí směsici barev pro každou z jejich hlavních sil. Nitrocharge je celorůžová kopačka s bledě modrou patou, která je pokryta dlaždicovou strukturou. Predator je celý modrý s výrazně zelenou patou. 11pro je zelená s oranžovou zadní stranou a adizero F50 je celý oranžový se zářivě růžovými detaily na patě.

predator1

predator2

Carnaval Pack oslavuje jeden z nejslavnějších festivalových víkendů na světě. Brazilci a turisté se o víkendu hrnuli do Rio de Janeira na jednu z nejuznávanějších oslav světa. Adidas se touto oslavou inspiroval a ztvárnil na svých nových modelech peří a pásku s použitím výrazných barev, které se o víkendu v tomto brazilském městě objevují.

ruzove

ruzove2

Všechny čtyři kombinace odrážejí brazilský temperament a snaží se je prostřednictvím těchto výrazných barev prezentovat. Ztvárněné peří na patě je inspirováno brazilskými kostými a dotváří tak celý design.

adizero

adizero2

Za návrhem těchto unikátních kopaček stojí designer adidasu – Romain Girard

zelene

zelene2

A tady jsou pohromadě:

vsechny

vsechny2

vsechny3

Kterou barvu by jste si vybrali?