adidas 11pro

11pro1Po představení nové generace 11pro adiPURE, která je součástí kolekce Samba a nového Earth packu učinil adidas krok k tradičnímu vzhledu a připomíná staré adiPURE.11pro2Nejnovější verze přepracovaných 11pro je z černé kůže Taurus a na ní tři výrazně bílé pruhy adidas. Tento vzhled potěší všechny hráče, kteří mají rádi tradiční design kopaček v koženém provedení.11pro3Model adiPURE byl vytvořen v roce 2007 s technickými vlastnosti a vzhledem připojínajícím dědictví značky adidas. Prošívaná, velice lehké a měkká telecí kůže Taurus je řemeslnou prací a poskytuje prvotřídní komfort a zůstává jednou z nejlepších fotbalových bot vyráběných z kůže. Kůže dodává vysoký cit při kontaktu s míčem a nabízí odolnost vůči odírání.11pro4

Tato verze kopaček váží pouhých 256 gramů.

11pro5

Identita tohoto modelu je představena na výrazně zelené patě. Tato zelená barva je vidět i na tkaničkách. Kolekce Samba působila tak, že se značka adidas snaží mířit do moderního designu kopaček, ale tento model je pravý opak. Adidas tak dává najevo, že bude vždy ctít tradici a vyrábět alternativu k moderním botám.

11pro6

11pro využívá stélky EVA, aby se kopačka anatomicky vytvarovala podle vašeho chodidla a paměťové pěny, která přináší maximální komfort.

11pro7

Zcela nová podrážka s komfortním rámem je zavedena pro lepší rozložení tlaku. Speciální design podešve TRAXION™ 2.0 poskytuje maximální přilnavost a zrychlení.

11pro8

11pro je v tuto dobu skutečně jediným typem, který má povrch kompletně z kůže a neobsahuje miCoach dutinu. Při výrobě těchto kopaček bylo důsledně dbáno na pohodlí a komfort, který by vám měly poskytovat.

11pro9

Tento aktualizovaný model uklidnil svými barvami start, kterým řada Samba vstoupila do nového roku. Pro hráče, kteří kritizovali barevnost a design řady Samba je tady nový decentnější vzhled, za který dostane adidas určitě pochvalu.

V kopačkách této řady adiPURE hrají hvězdy jako Frank Lampard, Kaká, Michu nebo Steven Gerrard.