adidas Nitrocharge

adidas-nitrocharge-1

Mistrovství světa je za rohem a adidas ve svém Earth packu představil nové Nitrocharge. Tyto kopačky jsou v barvě Slime a berou inspiraci z nádherné brazilské kultury.

adidas-nitrocharge-2

Byly představeny na konci roku 2013 a za tu dobu si vybudovaly silnou pozici v Jižní Americe, kde je nosí brazilský obránce Dani Alves a argentinci Ezequiel Lavezzi a Ángel Di María.

adidas-nitrocharge-3

Nový model je celý ve slizově zelené barvě se Solar oranžovými doplňky, jako jsou tkaničky. Inspiraci si vzali z kolekce Samba a potiskli vnitřní stranu kopaček výrazně barevnými vzory. Výrazně černé tři pruhy, které k této značce neodmyslitelně patří. Dalším detailem je pruh Energysling, který je vytažený přes celou horní část. Je možné, že tento detail bude novým trendem pro modelovou řadu Nitrocharge.

adidas-nitrocharge-4

adidas-nitrocharge-5

Vyzbrojené celou řadou technologií, adidas Nitrocharge jsou hlavně pro záložníky. Nitrocharge nabízí inovace, které se inspirovali jarní geometrií, aby poskytovaly maximální energii a výkon. Výrazný pruh Energysling je vysoce elastická guma, která je určená k podpoře boční strany chodidla a lepšímu pohybu.

adidas-nitrocharge-6

adidas-nitrocharge-7

Nitrocharge jsou také vybaveny novým vysoce elastickým materiálem s názvem Energypulse, se kterým dosáhnete vysokého energického výkonu. Kopačky jsou postaveny na konstrukci adidas SprintFrame s tvarem kolíků TRAXION.

adidas-nitrocharge-8

Tato podrážka umožňuje optimální energický výkon a dokáže vás dostat do pohybu daleko rychleji.

adidas-nitrocharge-9