adidas Primeknit FS

adidas-primeknit-fs-1

Podívejme se na to, jak nový koncept Primeknit FS vypadá na hřišti.

adidas-primeknit-fs-2

Velice často se koncepční modely ubírají k fantasy, často šílené a někdy nerealistické návrhy nám dávají nahlédnout do budoucnosti. Je to měsíc od odhalení těchto kopaček a my se stále snažíme zpracovat, co nám adidas představil za nové technologie s Primeknit FS. Dostal se nám konečně do rukou tento exkluzivní model, aby jsme ho mohli vidět a osahat naživo.

adidas-primeknit-fs-3

Na vysoké kopačky jsou různorodé názory a dodnes jsou záhadou. Adidas Primeknit FS nejsou jako jiné kopačky, které jsme viděli doteď. Naše rozhovory s adidas vedli k tomu, že tento prototyp by mohl být v prodeji do konce roku.

adidas-primeknit-fs-4

Inovace nikdy nepřestanou, a již v tomto roce jsme byli svědky divokého sortimentu návrhů nového věku, které mají za cíl změnit fotbalovou obuv. Vývojový tým vydal trio průlomových produktů: Samba Primeknit, F50 Crazylight a Primeknit FS. Tři kopačky, které bez ohledu na jejich význam v dnešní době, přicházejí s novým pohledem na budoucnost designu kopaček.

adidas-primeknit-fs-5

Obuv je stále ve fázi vývoje, chtěli jsme první zpětnou vazbu a reakce, aby jsme věděli, jestli jdeme správnou cestou, komentoval zástupce adidas. Určitě bude trvat delší dobu než si hráči zvyknou na kopačky vyrobené z materiálu, jako jsou ponožky. Kdo ví, možná za pár let budou všichni hráči oblékat novou verzi slabých kopaček.

adidas-primeknit-fs-6

Co si myslíte o adidas Primeknit FS ? Napište nám vaše názory do komentářů.