Earth pack

earth-pack1

Pokračují v cestě na Mistrovství světa. Adidas si připravil letní barvy ve formě Earth pack neboli balíčku Země. Tato nová kolekce se inspirovala brazilskými deštnými pralesy a slavným městem Manaus, které se nachází přímo uvnitř této přírody.

earth-pack18

Německá značka Adidas představila čtyři sila balíčku Země, které obsahují nové kopačky Glow Earth v barvě Green/Solar Zest F50, Running White/Earth Green/Solar Zest Predator LZ, Earth Green/Running White/ Solar Zest Nitrocharge a Black/Running White/Solar Slime 11Pro. Všechny kopačky jsou dostupné od 1. dubna.

earth-pack2

earth-pack3

earth-pack13

earth-pack14

Predator od nás dostane hlas za nejlepší barevné balení. Oblíbené jsou v Chelsea u brazilského záložníka Oscara, dále Xavi a Mesut Ozil. Kopačky mají vynikající kontrolu, dotek, přesnost a výkon.

earth-pack4

První byly uvedeny minulý týden, nové adizero F50 v barvě Glow/Earth Green/Solar Zest, je vidět to zářivě žlutá základní barva s oranžovými detaily a černou značkou adidas. Očekávat je můžete na nohou hráčů: Luis Suarez, Karim Benzema a Diego Costa.

earth-pack5

earth-pack6

earth-pack7

earth-pack12

Nejnovější silo adidas, Nitrocharge, dostane výrazně zemitý povrch v barvě Earth Green/Running White/Solar Zest. Deštný prales inspiroval nazelenalý svršek spojený s doplňky v oranžové barvě. Technologie Nitrocharge poskytuje vysokou energetickou návratnost při tlaku a sprintu.

earth-pack8

earth-pack11

earth-pack15

Poslední je 11Pro. Nebudete už přemýšlet o jiné kombinaci barev než je tato – Black/Running White/Solar Slime. 11Pro byly představeny koncem loňského roku jako nově aktualizovaný 11Pro druhé barvy. Oblíbené hráči, jako je Philip Lahm a Frank Lampard. 11Pro nabízí mix technologií s klasickým vzhledem.

earth-pack9

earth-pack17