Nike CTR360 v černé

nike-ctr360-6

Kopačky Nike CTR360 Maestri II jsou představitelé moderního designu s výraznými reliéfy a dvěma pruhy na špičce. Poskytují výjmečnou kontrolu nad míčem a nabízí přesné přihrávky. Materiál svršku je těsně přiléhavý k chodidlu a umožňuje skvělý dotek s míčem. Kopačky umožňují výborně přihrávat, ale i zakončovat se smrtelnou přesností, které nezvládne odolat ani soupeřův brankář.

nike-ctr360-1

Nike končí svoje silo CTR360 Maestri III ve velkém stylu. Poslední model je v temně černé barvě. CTR bylo jedno z nejpopůlárnějších sil v posledních sezónách. Bohužel tak významná inovace už u tohoto modelu není možná, proto silo CTR360 nahradí nové Magista. S touto významnou změnou v provedení kopaček se všechna sláva přesouvá na Magisty, na tento model není vyhrazen tak velký prostor a Nike silo nechává “doběhnout”.

nike-ctr360-2

Řada CTR byla původně představena v roce 2009 jako bota pro záložníky. Pět let vývoje je na ní výrazně vidět. Štafetu inovace převezme Magista. Svršek je z revoluční, voděodolné syntetické kůže nové generace Kanga-Lite II a poskytuje maximální pohodlí a výkon.

nike-ctr360-3

Na vnitřní straně kopačky můžete vidět extra gumové podložky Control Pad, které umožňují lépe přijímat míč a výborně přihrávat. V loňském roce představil Nike řadu výrazných barev sila CTR, proto i poslední exkluzivní model je méně výrazný, ale za to velice elegantní a na hřištích celého světa se bude vyjímat.

nike-ctr360-4

Asymetrické šněrování vám bude poskytovat zvětšenou plochu pro kontakt s míčem. Jak můžete vidět na patě kopačky, tak bude vyrobenou pouze 2500 párů této limitované edice. Stélka EVA a vložka typu PORON nabízí perfektní tlumení nárazu a podporu paty při soubojích.

nike-ctr360-5

Na videu si můžete prohlédnout všechny technologie, které jsou na kopačkách použity.

V Nike CTR360 Maestri III hrají hvězdy jako Andres Iniesta, Damien Duff, Tevez či Mario Balotelli. Z české ligy Radoslav Kováč, Josef Hušbauer nebo Tomáš Wágner.