Nike Magista

nike-magista-1

Magista vyvolala jednu z největších reakcí, které jsme kdy viděli na fotbalové kopačky. Tento naprosto inovativní vzhled někdo odsuzuje, někomu se líbí a najdou se i tací, kteří mají rozporuplné názory. Magista je výsledkem čtyřletého výzkumu a vývoje v Nike Sport Research Lab, který zahrnuje zpětnou vazbu od některých z nejlepších světových útočníků a tvůrců hry, jako Andrés Iniesta z Barcelony a Mario Götze z Bayernu Mnichov.

nike-magista-2

Flyknit technologie poskytuje dokonalý pocit, vytvoří druhou kůži, ponožku. Nové Magista vám dodají pocit síly a podpory. Tak velký, že začnete organizovat útok v bezkonkurenčním pohodlí kopaček. Jejich střih vám zvýší kontrolu pohybu a strukturovaný svršek vám zlepší cit pro míč.

nike-magista-3

S Magistou zažiješ hru jako nikdy předtím. Jejich prostřednictvím se fotbal poprvé seznamuje s technologií Nike Flyknit. Připomíná pavučinu – je extrémně lehká a tenká, zároveň ale mimořádně silná a kopačka díky ní na noze perfektně sedí. 360° rotační trakce dává hráči svobodu v pohybu každý směrem. Zajištuje perfektní dotek a kontrolu nad míčem v plné rychlosti a za všech podmínek.

nike-magista-4

Pružný lem Dynamic Fit Collar vám dodá pohodlí, jako když by jste chodili pouze v ponožce a rovněž vám nabídne vyšší cit.

nike-magista-5

Tato pletená 3D struktura zvýší přilnavost a tím zlepší cit při vedení míče.

nike-magista-6

Se špičkovým citem pro míč zaručují maximální kreativitu.

nike-magista-13

nike-magista-7

Kónické kolíky vám na pevném povrchu umožní trakci v úhlu 360°, a proto uniknete každému soupeři. Kopačky jsou stvořené pro hráče, kteří tvoří útočné situace a diktují tempo hry.

nike-magista-10

Jaký názor na tyto kopačky máte vy? Můžete s námi komunikovat i na sociálních sítích.