Puma King

puma-king-1

V době, kdy Adidas a Nike soupeří v pletených modelech, Puma drze vyrazila s klasickým modelem, které představují dědictví značky, v bílo stříbrné barvě, která bude hráčům královsky slušet. Upravili loňský královský model Lux colourway, který měl černý svršek.

puma-king-2

Pokud jde o dědictví bot Puma, tak král je stále králem. Tradiční vzhled dokáže udržet dědictví značky. Kožený svršek s elegantním designem a moderními technologiemi neodmyslitelně patří na dnešní trh.

puma-king-3

V poslední době zastínil tohoto krále nový model, mladší dítě evoPOWER. NIcméně tato elegantní barva stojí za to, aby jsme si ji připoměli. Rozhodně tento model nebude dělat značce ostudu, právě naopak.

puma-king-4

puma-king-5

Aktuální Puma King je nejlehčím modelem z této kolekce, váží jen těsně přes 200 gramů. To je úctyhodná hmotnost pro každou kopačku, která je vyrobená s tradiční usně. Super měkký prémiový materiál se přizpůsobí každé křivce nohy a dopřeje výjimečné pohodlí. Budete se míče chtít stále dotýkat.

puma-king-6

Puma-King-Triple-White-2

puma-king-7

Lehký Pebax podešev používá mix kuželových a tradičních kolíků, který zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy, flexibilitu, přilnavost a ovladatelnost, zatímco vnějšek paty dodává extremní flexibilitu pohybu a ochranu.

puma-king-8