adidas Battle Pack

adidas-battle-pack-8

Adidas odhalil nový Battle Pack, obsahující čtyři jedinečné designy, které budou obouvat největší hvězdy světového fotbalu. Tento balíček kopaček byl exkluzivně vytvořen pro Mistrovství světa v Brazílii 2014.

Na všech čtyřech silech naleznete kombinaci černo/bílé s výraznými zlatými pruhy a logem Adidas. Každá kopačka je přesně z 50% bílá a 50% černá. Zlatá barva představuje trofej FIFA World Cup, o kterou se hraje.

adidas-battle-pack-1

Černobílé vzory kopaček byly inspirovány kresbami válečných bojovníků a vzory ze starověké Mezopotámie. Konkrétní modely jsou navrženy tak, aby vyjadřovali vlastnosti jednotlivých sil, stejně jako postoje a schopnosti jednotlivých hráčů, kteří bojují o vítězství.

adidas-battle-pack-5

Markus Baumann, senior viceprezident pro globální fotbal ve společnosti Adidas řekl: “Kopačky v Battle Packu jsme vytvářely tak, aby byly vysoce viditelné na hřišti. Naše kampaň pro Mistrovství světa je “all in or nothing”. Tento postoj dokonale představují černá a bílá, které jsme pro všechny sila použily.

adidas-battle-pack-4

Nový Battle Pack obsahuje nové Adidas Predator LZ. Toto legendární silo bylo inovováno a předsaveno právě v tomto balíčku. Kopačky Predator jste mohli vydět na každém mistrovství již od roku 1994.

adidas-battle-pack-3

Pokud si prohlédnete všechny čtyři sila pozorně, tak uvidíte, že právě u Predatoru jsou vzory bílé na černém podkladu (ostatní jsou černé na bílém). Nejnovější model Predator zahrnuje “Smrtelné zóny”, stejně jako ostatní nejnovější modely.

adidas-battle-pack-2

adidas-battle-pack-7

adidas-battle-pack-6

Prohlédnout si můžete také kampaňové video přímo od adidas.