Nike Tiempo Legend V v rudé barvě

Snímek obrazovky 2014-06-02 v 13.58.34

Jsem Tiempo: přináším nejjemnější dotek.

Nike Tiempo Legend V FG TUP Transparent Bottom Soccer Cleats - Crimson White Silver_04

Nové kopačky Nike Tiempo mají revoluční dvouvrstvou horní konstrukci – pružnou kůži a hybrofobní síťovinu. Kopačky patří mezi nejlehčí modely.

Jemná kůže přináší bezkonkurenční přírodní dotek, tuto kvalitu si Tiempo drží již dvě desetiletí. Obsahují také technologi Kanga-Lite, která snižuje váhu.

nike_spring_collection_march_2014_005

Technologie blokující vlhkosti HyperShield. Absorbuje o 73% méně vody než předchůdci a také výrazně rychleji schnou. Vzor prošívání špičky vytváří zajímavý povrch, který zajišťuje větší podporu a přesnost.

nike-tiempo-legend-v-fg

Zatímco ACC technologie zajišťuje konzistentní dotek ve všech podmínkách. EVA vložka zvyšuje oporu paty a klenba přináší pohodlí, protože velice dobře tlumí nárazy.

Nike Tiempo Legend V FG TUP Transparent Bottom Soccer Cleats - Crimson White Silver_05

Anatomicky tvarovaná pata je velice pohodlná a obepne pevně nohu. Dalším detailem, který vám přinese maximální pohodlí je předem tvarovaná stélka s Poron vložkou.

Nike Tiempo Legend V 2014 Red White (2)

Po celé délce kopačky je TPU deska, navržená tak, aby přinášela maximální flexibilitu pohybu, lehkost, odolnost a pohodlí. Kopačky mají lisované kuželovité nebo podélné kolíky, které jsou rozmístěné převážně asimetricky. Toto rozístění napomáhá lepší podpoře a stabilitě, přitom na vnější straně zlepší razanci při kontaktu s míčem.

Kopačky Tiempo Legend V váží o 8% méně než předchozí model a to pouze 245 gramů.

V těchto kopačkách můžete vidět hráče jako Ashley Cole, Ronaldinho, Gerrard Pique, John Terry nebo Andrea Pirlo.

testovani-kopacek

Tento model pro nás aktuálně testuje Matěj Chaluš, hráč České ligy mladšího dorostu U16, U17. Fotbal hraje přes 10 let, začínal na Spartě pak šel na rok do Jablonce. Letos bude 4 rokem v Bohemce.

Matěj vyzkoušel mnoho druhů kopaček, ale poslední roky hraje právě v modelech Tiempo. Je s nimi nejspokojenější a sedí mu.

Fotky po 3. treninku a prvním zápase.

image 3   image 4

image 5   

“Kopačky výborně sedí, první kontakt s míčem mi vyšel. Skvěle se kopačka dostává pod míč, když potřebuju dát dlouhý míč. Bohužel nám kopačky nepomohli a prohráli jsme v Boleslavi 3:0.”

image-2

image-1

image (kopie)

“Takto vypadají koapačky po 14 dnech. Hned ve druhém zápase jsem v nich střelil gól. Byl to těžký kop z hranice vápna. Velmi mi sedí a jsem s nimi maximálně spokojený.”

 

  

Hodnocení

Jako velký plus hodnotím to, že kopačky jsou kožené, takže ti co mají širší nohu (jako já) budou určitě sedět.

Vzhled a provedení

První dojem po prvních třech trénincích je úžasný. Po vzhledové stránce jsou to určitě jedny z těch nejpovedenějších modelů a po té druhé stránce je zase vidět, jak se vyditelně Tiempa vyvíjí a jsou lepší a lepší.

Komfort

Jsem zvyklý na Tiempa, takže jsem moc spokojený. Opravdu sedí výborně na noze a nemám si zatím na co stěžovat.

Kontakt s míčem

Řekl bych, že kontakt s míčem je spíše o noze než o kopačkách, ale zatím mě poslouchají.