adidas Primeknit 2.0

adidas-primeknit-2-1

V loňském roce adidas vydal jako první na světě pletené kopačky. Tento milník byl pro značku významným inovativním krokem do budoucnosti designu kopaček. Nyní představujeme další model – adidas Primeknit 2.0.

adidas-primeknit-2-2

Nenechte se zmást, není to další obyčejná verze. Je to revoluční přírůstek do rodiny Primeknit, spojuje dva rozvojové projekty – adidas Samba Primeknit a prototyp adidas Primeknit FS – koncept, který byl vydán v loňském roce.

adidas-primeknit-2-3

Adidas Primeknit FS dal značce možnost testovat a učit se, což nakonec vedlo k novým adidas Primeknit 2.0, které přichází s lepší “komprese fit” technologií.

adidas-primeknit-2-4

Vnější povrch adidas Primeknit 2.0 se skládá z pásmově pletené a lehké vakuově potažené kůže, které chrání příze a udrží měkký povrch, což znamená, že kopačka zvládne jakékoliv počasí, na jakémkoliv hřišti. Jen několik dní po odhalení adizero 99g je tady další limitovaná kolekce adidas Primeknit 2.0 s 10.000 páry pro celý svět.

adidas-primeknit-2-5

Zcela nový kompresní jazyk zahrnuje lycra příze, jejíž cílem je obalit nárt a vytvořit maximální zpevnění.

adidas-primeknit-2-6

adidas-primeknit-2-7

adidas-primeknit-2-8

Bota má nový anatomický tvar a design paty, který je vytvořený podle přirozeného tvaru zadní části nohy. Poskytuje tak optimální podporu.

adidas-primeknit-2-9