Brankářské rukavice adidas Ace

Brankářské rukavice adidas Ace Zones patří mezi nejnovější řadu profesionálních rukavic. Nahrazují řadu adidas Predator Zones a do nové sezóny je obléknout přední světoví brankáři, jako Manuel Neuer nebo David De Gea.

Tyto černo-žluté rukavice adidas Ace Zones jsou inspirované novou kolekcí kopaček adidas Ace, to můžete vidět hlavně na struktuře připomínající plástev, která je určená k boxování. Tato struktura je vytvořena tak, aby zvýšila přilnavost, maximální sílu a pružnost.

rukavice adidas ace

Hlavní vlastnosti rukavic zůstávají při porovnání se starším modelem adidas Predator Zones stejné. Proto byl Iker Casillias jediným brankářem, který rukavice před představením testoval.

Mezi nové prvky rukavic patří bandáž, která je vytvořená tak, aby perfektně obepla zápěstí každého brankáře.

adidas-ace-brankarske-rukavice

Adidas nabídne 3 rozdílné, ale přesto v zásadě stejné verze rukavic Ace Zones. Adidas Ace Zones Ultimate jsou nejlepší a také nejdražší variantou, obsahují vyměnitelnou kontrolu zápěstí a Fingersave technologii na ochranu prstů. Druhým typem jsou rukavice adidas Ace Zones Fingersave Allround, tento model obsahuje již pouze technologii ochrany prstů. Nejlevnějším modelem jsou rukavice adidas Ace Zones Pro.