Eden Hazard

Eden Hazard25 let

Chelsea FC / Belgie

záložník / útočník


Vítěz Ligue 1 2010/11 – Lille OSC
2x UNFP hráč roku 2010/11; 2011/12 – Lille OSC
Vítež Evropské Ligy UEFA 2012/13 – Chelsea FC
Vítěž Premier League 2014/15 – Chelsea FC
Nejlepší hráč Premier League 2014/15 – Chelsea FC


 

 

Eden Hazard patří mezi nejlepší hráče hráče anglické Premier League. Jeho fotbalovým vzorem je Zidénine Zidan, jemuž by se chtěl jednou vyrovnat. Jedná se o velmi ofensivně laděného hráče, který může hrát v záloze i útoku. Jeho nejsilnější pozice je na levém křídle ale dokáže hrát i na SOZ(střední ofenzivní záložník).Mezi největší zbraně patří rychlost, vedení míče, souboj 1 na 1 a velmi přesná přihrávka.

Eden Ha


 

Momentálně hraje za anglický velkoklub Chelsea FC, se kterou se hlavně jeho podílem stal mistrem v sezóně 2014/15. Dresy Chelsea se por novou sezónu 2015/16 rozloučila se svým sponzorem Samsung a nové dresy tedy umístila logo nového sponzora. Adidas si každý rok dává záležet jak s dresy, tak i s kampaní na jejich představení.

1st 2nd3rd

 

Hazard hraje také za Belgickou reprezentaci, se kterou se mu povedlo  postoupit na EURO 2016 ve Francii z prvního místo ve skupině.

homeaway


 

 

Belgický supertalent hraje v nejnovějším modelu Nike Mercurial Vapor X, které jsou pro jeho hru přizpůsobené. Rychlost a kontrola míče jsou přednosti řady Mercurial ale i Edena Hazarda.

  • Vapor 4 Kopačky upravené pro rychlost a kontrolu míče
  • Složené ze skelných vláken, ty přenáší tlak z nohy na kolíky
  • ACC – dokonalá kontrola míče v jakýchkoliv podmínkách
  • Teijin – syntetická kůže, která imituje klokaní kůži

vapor x 2Vapor 3 Vapor 2