Náš partner SportFotbal mění vzhled

Rádi bychom Vám přiblížili probíhající proměnu našeho partnera na největší fotbalovou speciálku. Ta odstartovala začátkem roku změnou na SportFotbal s.r.o., až nyní však přichází viditelné změny prospěšné i pro zákazníky.

Nejvýraznější změnou je nové svěží logo. Jeho koncept vychází z části fotbalového míče a setkávat se s ním budeme hned v několika barevných variantách a provedeních. Výrazná zelená bude pro SportFotbal novým poznávacím znakem.

 

logo-sportfotbal

 

Novou podobu získá eshop, kamenná prodejna, brankářská škola a mnohem více. Ani sortiment obchodu nezůstal pozadu. SportFotbal nabízí zbrusu novou futuristicky modrou variantou kopaček Adidas Ace 16 s názvem „Shock Blue“. Obránci v čele s brankářem se musí mít na pozoru, neúnavní tvůrci hry totiž získali novou zbraň.

Modré Kopačky Adidas jsou k dispozici hned v několika modelech, z kterých si vybere opravdu každý. Hráči si můžou vybrat svršek z klokaní kůže, syntetického materiálu, nebo z moderní technologie Primeknit, který poskytuje dokonalý cit při ovládání míče. Maximální stabilitu zase poskytne lehká podešev SprintFrame a konfigurace kolíků Total Control.

Adidas Ace Blue Shock

Pokud Vás nové kopačky zaujaly, nebo máte zájem podívat se na kompletní nabídku obchodu, navštivte www.sportfotbal.cz a sledujte našeho partnera na sociálních sítích.