Nike Spark Brilliance EURO 2016 pack

Před přicházejícím eurem ve Francii nezůstává pozadu ani Nike a vydává novou kolekci nesoucí název “Spark Brilliance“. Hlavním modelem této kolekce jsou zajisté Mercurial Superfly V. Pan Mercurial, jak se přezdívá Cristianu Ronaldovi si vzal kopačky Mercurial pod svou záštitu a jistě ho v těchto kopačkách co nejdříve uvidíme. Nike Mercurial Superfly V

 

 

 

Pozadu nezůstali ani ostatní modely. Nike Mercurial Vapor 11 nese stejné barvy jako Superfly a zásadní rozdíl v deisgnu tvoří hlavně ponožka.

Nike Mercurial Vapor 11

 

 

I Nike Magista Obra nese podobné barvy jako dvojice SuperflyVapor. U Magisty můžeme vidět pomalý přechod z červené na žlutou, přičemž Superfly a Vapor vynikají spíše ostrými rysy.

Nike Magista Obra

 

 

 

Nike Hypervenom Phantom II jsou barevně úplně odlišné. Na kopačkách převládá žlutá barva a v oblasti špuntů můžeme vidět mozaiku, která je složena ze svítivě zelené a žluté a pro model Hypervenom je už více než typická.

Nike Hypervenom Phantom II

 

 

 

Poslední model, který nesmíme opomíjet, je Nike Tiempo Legend VI. Tiempa jsou po celé kopačce modro-zelené a spodek kopačky je svítivě žlutý.

Nike Tiempo Legend VI

 

 

Jak už jsme zmínily na začátku, hlavním modelem je Nike Mercurial Superfly, na ketré bylo natočeno i promo video s Cristianem Ronaldem.