PUMA #CHOOSETRICKS and Play Loud

K nadcházejícímu EURU 2016 ve Francii si pro nás PUMA připravila novou kolekci #CHOOSETRICKS and Play Loud. Černá, růžová a žlutá jsou barvy, které nesou nové modely, které se inspirovali zvláštním zápasem Rigoberta Songa, který si na MS 1998 taktéž ve Francii obul na každou nohu jinak barevnou kopačku. Na pravé noze měl žlutou a na levé červenou kopačku PUMA KING. Tento moment sám hráč okomentoval slovy: “Musíte být troufalý”. Tento moment se vryl všem fanouškům tehdejšího zápasu do paměti a PUMA se tímto momentem inspirovala.

Rigobert Song of Cameroon

Kopačky jsou barevně udělané tak, aby dokonale ladily a vypadaly moderně. Každá kopačka je na patě černá a předek kopačky se liší. Levá kopačka je vpředu růžová a pravá kopačka je svítivě žlutá. Celkově se design velice povedl a kopačky vypadají pěkně.

PUMA choosetricksevoPOWER - leftevoPOWER - right

 

Dva hlavní modely evoSPEED 1.5 TRICKS a evoPOWER 1.3 TRICKS představují to nejlepší co nám může PUMA nabídnout.  Extra lehký svršek AdaptLite, který je tvořen ze speciálních mikrovláken a umožňuje lehký pohyb jak s míčem tak bez něj a to ve všech podmínkách.

Accufoam je speciální pěnová výstelka, která je schovaná pod svrškem a chrání tak nohu proti nárazům a zvyšuje přesnost.

Kopačkám nechybí ultralehký podešev PEBAX, který s technologií Gradual Stability Frame hráči dodává maximální stabilitu.

Oba modely jsou velice lehké a váží pouhých 211 gramů.

Jediný ale zásadní rozdíl je, že kopačky evoPOWER jsou svojí konstrukcí kolíků určené spíše pro technické hráče a evoSPEED pro rychlé hráče, kteří na hřišti těží z maximálního zrychlení.

evoPOWER evoSPEED