adidas Messi 16.1

Každý chce být jako on. Rychlost, dravost, odvaha a věc co ho zdobí nejvíce – vytříbená kontrola míče. Není řeč o nikom jiném, než o Leo Messim. V kopačkách Messi 16.1 se budete cítit jako fotbalový bůh a ovládnete hru.

Adidas Messi 16.1 speed of light

 

Prošlapávání kopačky už není nutné. Ihned po nazutí, ucítíte propojení mezi nohou a kopačkou, se kterou se stanete nezastavitelným. To vše zajišťuje svršek AGILITYKNIT.

Adidas Messi 16.1 speed of light

Speciální konstrukce s integrovaným jazykem, zajistí, že se vám do kopaček nedostanou nečistoty, které by zabraňovaly nepohodlí a dosáhnete tak maximální rychlosti.

Adidas Messi 16.1 speed of light-3_transparent

Hned, jak maximální rychlosti dosáhnete budete jak kopačka skvěle sedí na trávníku a vy tak udržíte stabilitu i prudkých změnách pohybu a to vše díky extrémně lehké podešvi SPRINTFRAME.

Adidas Messi 16.1 speed of light-2_transparent

 

Kopačky jsou vytvářeny ve spolupráci s nejlepším fotbalistou minulých i přítomných let.

„Ať už trénuji, hraji nebo získávám trojefe, je to prostě ten nejlepší život, jaký si umím představit. Rád hraji fotbal, rád trénuji, žít tak den co den je fantastické. Chci se svým týmem dosáhnout co nejlepších výsledků. Každý hráč na mém místě chce dávat góly. Ale ze všeho nejvíc touží po trofejích. Pro tým není nic lepšího.“ – Leo Messi

Adidas Messi 16.1 speed of light

 

Líbí se vám kopačky adidas Messi? Pořiďte si je -> adidas Messi 16