adidas Speed if Light Pack – 3/3 – MESSI 16+ PUREAGILITY

V posledním 3. dílu našeho mini seriálu o kopačkách z edice Speed of Light se zaměříme na kopačky adidas Messi 16+ PUREAGILITY.

Messi16-5

Kopačky jsou vytvořené pro hráče typu jako je Leo Messi, kteří chtějí jen a jen vítězit. Vaše hra bude nepřekonatelná. Nebudete jen rychlí, budete všude první, míč vám bude pevně sedět u nohy a vy tak zanecháte na hřišti znatelnou stopu.

NINTCHDBPICT000251615097

 

Ihned po obutí pocítíte, jaké je to být šampion. Kopačka díky svršku AGILITYKNIT dokonale přilne k vaší noze a nebudete tak muset botu prošlapávat a zvykat si na ní. Kontrola míče bude úplně jiná než předtím. Díky skrytému šněrování a systému vložky PURECUT si budete moci dovolit s míčem ještě větší rychlost a obratnost.

adidas-speed-of-light-2016-17-boots-pack (13)

Díky extrémně lehké podešvi SPRINTFRAME se budete cítit jako Leo Messi. Nikdo vás nezastaví a vy i s míčem na noze budete moci vyvinout ještě větší rychlost, než kdy jindy. Systém paty PUREAGILITY zajistí fixaci vaší paty a noha se pak bude cítit pohodlně a bude pevně držet v botě i při změnách pohybu v té nejvyšší rychlosti.

adidas-speed-of-light-2016-17-boots-pack (11)