Nike Magista Obra II

Uběhlo jen pár dní od zveřejnění Pitch Dark Packu a Nike světu ukázal novou generaci kopaček Nike Magista Obra II. Kopačky jsou připraveny pro hráče na fotbalový turnaj na OH v RIU. Barvami se tolik od svého předchůdce neliší. Svítivě žlutá barva která pomalu přechází do modré a červené barvy vypadá velice moderně.

Nová Generace Nike Magista Obra II

 

Nike Magista Obra II jsou stejně jako Obra I vytvořené hlavně pro kreativní středopolaře, kteří rádi vymýšlí geniální nahrávky a tím diktují tempo celé hry. Hlavními přednostmi těchto kopaček jsou mrštnost, pohodlí a dokonalý dotek s míčem.

Nová Generace Nike Magista Obra II

Nové Nike Magista Obra 2 opět kombinuje technologii Flyknit, která přináší pocit obdobnému jako v ponožce. Kopačky Nike Magista Obra II také zahrnují tenkou vrstvu NikeSkin s ACC (All Conditions Control) díky které, hráč bude moci kontrolovat míč za jakýchkoliv podmínek.

Nová Generace Nike Magista Obra II

Kopačky vznikali za odborného dohledu designera Woodmana, který detailně studoval, která část boty se s míčem dotýká nejvíce. Díky slow-motion videím zpozoroval, jak se bota chová po dotyku s míčem. Díky tomu vymyslel chytré vystouplé polštářky, které tlumí odraz míče a hráč má tak ještě větší kontrolu nad míčem.

next-gen-nike-magista-obra (11)

Jako jeden z prvních si kopačky vyzkoušel Mario Götze.