adidas Darkspace Pack – X 16

Světlo je pryč, nastala doba temna. Kolekce Speed of Light pomalu mizí a do popředí se dostává Darkspace pack. Nová černá kolekce kopaček adidas X je tu a s ní nastává doba temna.

445158

Moderní fotbal zná dva typy hráčů: ty, kteří hrají podle pravidel, a ty, kteří pravidla boří. Vytvořte na hřišti chaos a staňte se skutečným tvůrcem hry v těchto kopačkách vytvořených pro explozivní rychlost.

445159

Pamatujete si, že jste dříve museli kopačky nejdříve prošlápnout aby si na ně vaše noha zvykla? To už nebude potřeba, díky svršku s kompresí techfit® se kopačka ihned po nazutí propojí s vaší nohou a vznikne tak nezastavitelná dvojice. Na svršku boty se nachází tenká vrstva s výstupky NSG (Non Stop Grip), která zajistí výbornou kontrolu míče ve všech podmínkách.

IMG_1898

Kopačky mají skryté šněrování a sytém vložky PURECUT zajistí, že budete skvěle kontrolovat míč i v té nejvyšší rychlosti. Extrémně lehká podešev SPRINTFRAME a podšívka PURECHAOS dovolí hráči rychlé změny pohybu do všech směrů v maximální rychlosti, kterou budete moci s kopačkami adidas X 16 vyvinout..