Nike The Elite Pack – Magista Obra II

Hrajte rychle, myslete rychle. Nové Nike Magista Obra II nabité těmi nejnovějšími technologiemi, díky kterým ovládnete hřiště a ukážete maximum co je ve vás.

Novinkou u kopaček Magista II jsou 3D výstupky a důlky, které zajistí ještě lepší kontrolu nad míčem než bylo doposud možné. Design kopaček je vyvinut podle tepelné mapy, kterou studovali nejlepší vývojáři Nike podle nejčastějších ploch dotyku míče.

nike-2016-17-elite-pack (5)

Kopačky Magista Obra II disponují mnoha technologiemi, které z vás udělají krále na hřišti. Mezi nejdůležitější patří ACC (All Conditions Control), díky které budete kontrolovat míč za všech podmínek. Mokrý, suchý nebo sněhem pokryty trávník už vám nebude dělat problém.

nike-2016-17-elite-pack (6)

Flyknit, revoluční technologie svršku připomínající pavučinu. Svršek je extrémně lehký, tenký a mimořádně silný. Kopačka díky Flyknit sedí perfektně na noze. Jako v ponožce se budete cítit díky pružnému lemu Dynamic Fit Collar.

nike-2016-17-elite-pack (7)

Kopačky řady Magista II vznikly jako přímý nástupce kopaček řady Magista a jsou tak další etapou v revolucí, která změnila svět kopaček jednou provždy, a to jak po designové stránce, tak po stránce technologické.