Nike The Elite Pack – Timepo Legend VI

Šestá generace kopaček Nike Tiempo Legend dostala nový platinový kabát a je připravena ovládnout hřiště. Spolu s Mercurial, Hypervenom a Magista i Tiempo nechybí v novém The Elite Packu, který je nástupcem temného Pitch Dark Packu. Poprvé se kopačky Timepo Legend objevily na MS 1994, kde doslova ohromily fotbalový svět.

nike-2016-17-elite-pack (10)

Nový, speciálně navržený svršek z klokaní kůže se skvěle přizpůsobí vaší noze a přinese hráči pohodlí celých 90 minut. Díky nejnovějším technologiím výroby, je svršek upraven tak, aby absorboval méně vody a kopačky tak zbytečně netěžkly. ACC (All Conditions Control), je technologie svršku, která zajistí dokonalou kontrolu míče ve všech podmínkách.

nike-2016-17-elite-pack (11)

 

Nově upraven je také jazyk kopačky, který je nyní spojen se svrškem kopačky a díky tomu je kopačka velice pohodlná. Spojení jazyku se svrškem kopačky zaručuje i vyšší kontrola nad míčem než předtím. Speciální stélka PORON zajišťuje silikonové zóny které udrží nohu uzamčenou v kopačce a zároveň pomáhá tlumit nárazy.

nike-2016-17-elite-pack (12)

Podešev s kónicky rozloženými kolíky umožňuje obratnost v úhlu 360°. To umožňuje rychle a obratně změnit směr za plné rychlosti.