Revoluce fotbalových chráničů – SAK PROJECT

Obyčejné chrániče? To už je minulost. Nyní se hlásí o slovo nejmodernější chrániče SAK PROJECT. Chráničů je několik druhů, tak si je pojďme všechny představit.

SAK MORPH Optimal Fit

Chrániče, které díky skenovaní stovek párů končetin mají typický tvar a perfektně sedí na noze. Fotbalové chrániče SAK MORPH poskytují mnohem větší ochranu než tradiční fotbalové chrániče. To zajišťují speciálně vrstvené materiály, které dokonale tlumí náraz.

Chrániče jsou nabízeny ve 3 variantách (úzké, střední, široké). Tyto varianty značí rozevření chráničů, a vy si tak budete moci vybrat ty, které vám nejlépe sednou. Každá varianta má svou velikostní tabulku (S, M, L, XL + dětské velikosti XXS a XS).

Úzké

MORPH Thin front

Střední

MORPH regular front

Široké

MORPH Wide front

Výhodou těchto chráničů je, že si je můžete nechat přizpůsobit. Jednou z variant je vlastní jméno a číslo, druhou variantou je pak vlastní design chráničů.

Za obě tyto varianty si budete sice muset něco málo připlatit, ale určitě to stojí za to.

SAK ELITE

Vyberte si exkluzivní SAK službu 3D skenování a zvyšte úroveň svého výkonu a své ochrany na maximum.

ELITE calf sleeves

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

S 3D skenovací technologií jsou chrániče přesně vymodelované podle Vašich nohou. Přináší vyšší úroveň ochrany než tradiční fotbalové chrániče a výrazně snižují riziko zranění.

ELITE ID calf sleeves

EXKLUZIVNÍ KOMFORT

SAK ELITE kombinuje speciální materiály dokonale tlumící náraz a poskytuje vysokou úroveň ochrany, extrémní pohodlí a skvělou pružností.

MORPH CUSTOM G calf sleeves

VLASTNÍ DESIGN

Přizpůsobte chrániče SAK ELITE a dodejte jim jedinečný vzhled. Připrav se a ovládni hru.

Dostupné ve 4 velikostech (S, M, L a XL + dětské velikosti XXS a XS ).