Nike Floodlights Pack

Začátkem měsíce srpna Nike ohlásil vydání dalšího balíčku jménem Floodlights pack. Tentokrát nejsou kopačky sladěny do jedné barvy jak jsme byli zvykem, ale hrají mnoha barvami. V novém balíčku jsou obsažena všechna 4 sila – Hypervenom, Superfly, Magista a Tiempo. Mezi klasickými lisovkami, kolíky vychází i nové barvy sálovek a turfů.

Hypervenom Phantom II

Černá, fialová a červená. To jsou barvy nových kopaček Hypervenom Phantom II. Z červené ponožky kopačky přes fialovou pomalu přecházejí do černé. Kolíky kopaček jsou průhledné a cela kopačka tak vypadá velice kompaktně.

Nike Hypervenom Phantom II

Mercurial Superfly V

Na kopačkách Mercurial Superfly V jsou oranžovou barvou zvýrazněny pruhy SpeedRib které se nacházení na fialovém pozadí. Ponožka kopačky kombinuje černou a fialovou barvu.

Nike Mercurial Superfly

Magista Obra II

Nová Magista Obra II se tentokrát převlékla do zelené barvy. Místa s největším dotekem jsou nyní zvýrazněna světlejší zelenou, zatímco zbytek boty přechází do tyrkysové až tmavě zelené.

Nike Magista Obra II

Tiempo Legend VI

Timepo Legend VI kombinují svítivou zelenou a tmavě modrou barvu. Svítivě zelená připomíná dravost a chaos, přičemž modrá má připomínat spíše zkušenosti hráčů, kteří v kopačkách Timepo nastupují.

Nike Tiempo Legend

 

 

Nike Mercurial Vapor XI, Magista Opus II, Hypervnom Phinish se také po vzoru svých ponožkových kolegů převlékli do nových barevFloodlights pack 2

Novou podobu dostali také sálovky a turfy. Celkově se Nike začalo věnovat kopačkám do haly a na umělou trávou více než tomu bylo zvykem. Floodlights pack 1Kopačky by měly být dostupné od 5. října. Líbí se vám některý z modelů? Pořiďte si ho zde -> Floodlights pack