Puma evoSPEED a evoPOWER – říjen 2017

Na začátku měsíce října vyšla nová barevná edice kopaček evoSPEED a evoPOWER. Nové modely kopaček nyní nemají každá jinou barevnou variantu ale jsou obě stejné.

evoPOWER

Německá značka Puma přinesla na trh novou edici kopaček evoPOWER pro rok 2016. Skvělé prvotřídní technologie Vám zajistí vyšší výkon při střelbě a naprostou volnost pohybu při vysoké rychlosti. Svršek z vysoce lehkého syntetického materiálu AdaptLite, díky kterému můžete vyvinout plnou sílu při střelbě a ovládat snadnější míč při pohybu.

103524_05

 

Důležitým atributem je Accufoam a díky jeho začlenění do nártu poskytuje dokonalou údernou plochu, která razantně zlepšuje přesnost střel a přihrávek a zároveň chrání nohu proti šlapákům.

Ultralehká podešev s technologií Gradual Stability Form dodává jedinečnou stabilitu od špičky až k patě a získáte pocit, že hrajete na boso a kromě toho najdete na patě upínací desku, která zvyšuje stabilitu v této oblasti. Prodyšná anatomicky tvarovaná stélka pro dosažení skvělého odpružení a pohodlí.

103524_05_sv01

 

Strategicky umístěná konstrukce GripTex působí jako podpora stability ve všech fázích sprintu a při těch nejnáročnějších pohybech. Díky této konstrukci budete mít míč skoro přilepený k noze pro optimální kontrolu při hře. Tyto kopačky jsou schváleny pro hraní na přírodních trávnících.

 

evoSPEED

Nejnovější model kopaček evoSPeed 1.5 je to pravé pro všechny milovníky fotbalu. Boty mají v sobě měkké mikrovlákno, díky kterému jsou boty lehké a velmi pohodlné. Speciální kůže dovoluje hráčům lepší kontrolu míče při pohybu na hřišti.

103662_06

Model evoSPEED je nabitý nejmodernějšími technologií a k jeho konstrukci jsou použity ultralehké materiály, díky kterým váží kopačka pouhých 153 gramů. Flexibilní a odolný svršek z mikrovláken zpevňuje ve střední části kopačky technologie SPEEDFRAME. Ta spolu s nylonovou podešví a technologií SpeedTrack zajistí maximální stabilitu a trakci i při rychlé změně směru. K okamžité akceleraci výrazně přispívá rozestavení a tvar kolíků

103597_05_sv01

 

Anatomicky konstruovaný model poskytuje stabilitu a podporu. Tento model je vhodný pro náročnější jak amatérské, tak profesionální hráče. V tomto modelu nastupují například Marco Reus nebo Antoine Griezmann.

Líbí se vám nové kopačky Puma? Pořiďte si pár -> Puma evoSPEED x Puma evoPOWER