adidas Red Limit Pack – ACE 17+ PURECONTROL

Nová generace kopaček adidas ACE je tu! Nové kopačky ACE 17 se prvně představí v balíčku s názvem Red Limit, který kombinuje červenou, černou a bílou barvu. Inspiraci našli designeři kopaček v legendárních kopačkách adidas Predator, které byly léta považovány za nejlepší kopačky na trhu.

kopačky adidas ACE17+ Purecontrol - BB4316 - 4

ACE 17+ PURECONTROL

Kopačky ACE 17+ jsou nejvyšší řadou kopaček ACE a stejně jako předešlé kopačky ACE + jsou bez tkaniček. Určené jsou hlavně pro hráče, kteří chtějí maximálně kontrolovat hru a určovat její tempo.

kopačky adidas ACE17+ Purecontrol - BB4316 - 3

Kopačky se mohou pyšnit těmi nejmodernějšími technologiemi, které fotbalový svět nabízí. Technologie NSG ( Non Stop Grip) zajistí, že Vaše kontrola míče bude stejně skvělá za každého počasí.

kopačky adidas ACE17+ Purecontrol - BB4316 - 2

 

Díky přiléhavé beztkaničkové konstrukci PURECUT budete ještě blíže k míči a dotyk s ním bude ještě lepší. Extrémně lehká podešev SPRINTFRAME zajistí, že neztratíte stabilitu ani v maximální rychlosti.

kopačky adidas ACE17+ Purecontrol - BB4316 - 7

V kopačkách adidas ACE 17+ nastupují hráči jako Paul Pogba nebo Líbí se Vám kopačky adidas ACE 17+ PURECONTROL? Pořiďte si je -> adidas ACE