Nike Mercurial Superfly V – CR7 Kapitola 3: Objev

Nike Mercurial Superfly - CR7 Kapitola 3 - Objev

Další kapitola Nike CR7 je tu, a nyní má vzpomenout na den, který změnil Ronaldův život. 6. srpna 2003 odehrál Ronaldo své poslední utkání za Sporting Lisabon při otevření nového stadionu proti Manchesteru United. V tomto utkání zapůsobil na Alexe Fergusona natolik, že za 10 dní už trénoval s Red Devils.

Nike Mercurial Superfly - CR7 Kapitola 3 - Objev

Nové kopačky Nike Mercurial Superfly – CR7 mají na patě datum jeho legendárního výkonu a design barvami odkazuje na Cristiánův první profesionální klub. Temně zelenou doplňuje kontrast svítivě zelenožluté, zatímco švy na vnitřní straně odkazují na klasický pruhovaný dres Sportingu Lisabon.

Nike Mercurial Superfly - CR7 Kapitola 3 - Objev

Zápas byl první na novém stadionu Lisabonu a vložka v kopačce zobrazuje místo, kde Ronaldova hvězdná cesta začala. Jeho úchvatný výkon proti jednomu z nejlepších evropských týmů je znázorněn reflektivními tkaničkami, které představují, jak Cristiano zářil ve světle reflektorů.

Nike Mercurial Superfly - CR7 Kapitola 3 - Objev

Cristiano byl vždy věrný kopačkám Mercurial a zápas v Lisabonu odehrál v původních Mercurial Vapor ve stříbrné barvě . Nové CR7 Mercurial zdobí jemná grafika na vnější straně, která připomíná vzorek vlny na stříbrných Vapor z přelomového momentu Ronaldovy kariéry.

Nike Mercurial Superfly - CR7 Kapitola 3 - ObjevNastartuj svou kariéru a objev sám sebe s novými kopačkami Nike Mercurial Superfly CR7 – Chapter 3: Discovery