Nová dohoda mezi AFC Bournemouth a Umbro

Umbro se snaží zvýšit svoji přítomnost v Premier League a poměrně se jim daří. Nyní podepsalo novou smlouvu s Bournemouthem, která má započít od sezóny 2017/18.

Nová dohoda mezi AFC Bournemouth a Umbro

Nová dohoda je pro klub z jihu Anglie rekordní. Umbro podepsalo s “The Cherries“, jak se přezdívá Bournemouthu, smlouvu na 5 let. Klubu bude dodávat jak fotbalové dresy, tak veškeré tréninkové i volnočasové oblečení. Umbro se tak snaží vrátit mezi elitu a zatím se vydává tou správnou cestou.

Nová dohoda mezi AFC Bournemouth a Umbro

Umbro se tak může v příštím ročníku Premier League pochlubit minimálně 4 kluby. AFC Bournemouth se tak připojí Evertonu, West Hamu a Hull City (pokud odvrátí sestup). Umbro v posledních sezónách zaznamenávají velký úspěch. V nizozemské Eredivisie nastupuje PSV Eindhoven, v jižní Americe Vasco de Gama a v Asii Gamba Osaka.

K Ssymbolu podpisu smlouvy se sešli manažer Bournemouthu Eddie Hoew, kapitán Simon Francis a šéf britského Umbra, Simon Johnson na stadionu Vitality Stadium, kde byla představena obří písková socha s oběma logy. Na sochu bylo použito 10 tun písku.