Představujeme adidas NEMEZIZ!

Nové kopačky, nová kapitola. Po měsících vývojů, testů a spekulací adidas oficiálně zveřejnil podobu nových kopaček adidas NEMEZIZ. Hlavní tváři bude Lionel Messi, který doposud obouval kopačky adidas MESSI. 

Kopačky adidas NEMEZIZ

První kopačky NEMEZIZ budou v rytmu černé a bílé barvy spolu se žlutými proužky adidas. Spolu s kopačkami přichází také nové technologii, které jsou výsledkem několikaměsíčního vývoje a testování.

Kopačky adidas NEMEZIZ

Jak jsme již říkali, kopačkám MESSI už odzvonilo a na řadu přichází NEMEZIZ. Klíčovými vlastnostmi jsou hbitost a rychlost, která jsou také hlavními přednostmi Messiho. Dalšími tvářemi budou také Roberto Firmino a Renáto Sanchéz.

Kopačky adidas NEMEZIZ

Střih a tvar kopaček vychází z tejpování a má simulovat pásku, který dokonale obepne a uzamkne nohu. Výsledkem je tedy maximální trakce a minimální vrstva mezi nohou a míčem, což vede ke skvělé kontrole míče v té nejvyšší rychlosti.

Kopačky disponují přiléhavou špičkou AGILITY KNIT 2.0, která přesně obemkne nohu a nabízí cit pro míč hned od prvního obutí. Provedení 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM bez šněrování s revoluční technologií TORSION TAPE inspirovanou sportovním tejpováním nabízí zcela jedinečnou svobodu pohybu a nový pocit ze hry.

Kopačky adidas NEMEZIZ

Límec DUAL LOCK COLLAR zajistí bezpečné uchycení a stabilitu kotníku. Lehká podešev TORSIONFRAME nabízí explozivní zrychlení a zpevnění TORSION RIBS správnou stabilitu při odrazu.

Líbí se Vám kopačky adidas NEMEZIZ? Objednávejte zde -> adidas NEMEZIZ