Představujeme Nike Tiempo Legend VII

Kopačky Nike Tiempo mají skvělou reputaci, co se týče kvality i vzhledu. Nikdy se nejednalo o kopačky, které by svým vzhledem vystupovali z řady. Přesně naopak, snaží se držet si určitou eleganci a vkus. “Všechno začíná s prémiovou kůží, do které jsme v Tiempo Legend VII integrovali Nike Flyknit, který zajistí lepší obepnutí a uzamčení nohy v kopačce,” říká Vianney de Montgolfier, hlavní designer Nike Football.

Nike Tiempo Legend VII

Výsledkem jsou kopačky, které mají lepší uzamčení, přináší více pohodlí a jsou o 22% lehčí než předešlý model. Materiál Flyknit s kabely Flywire, zajistí kopačkám skvělé tlumení a zároveň pomáhá zachovat kopačce stálý tvar.

Nike Tiempo Legend VII

Přílišné roztažení, to byl problém minulého modelu, a proto se vývojáři Nike tomuto problému více věnovali. Nike po dlouhém testování a ladění přišlo s technologií Nike FitMesh, která navíc přináší větší přesnost při přihrávkách díky výstupkům, které jsou například u kopaček Hypervenom III.

Nike Tiempo Legend VII

FitMesh společně s měkkou bezešvou kůží po celé přední části chodila zajišťují stabilitu. Na přední straně nenajdete jediný steh. I díky tomu budete mít pocit, jako když obujete plyšové boty.

Nike Tiempo Legend VII

U kopaček Timepo VII najdeme novou podrážku Hyperstability, která je složená z kulatý špuntů, které zajišťují rotaci 360° a z obdélníkových v zadní části, které pomáhají udržet stabilitu.

Nike Tiempo Legend VII

Nové je i logo Tiempo, které si bere inspiraci z loajality hráčů, kteří tyto kopačky obouvají.

Na Nike Timepo Legend VII se můžeme těšit od 12. července!