Nike Mercurial Superfly 360

Šelma vytahuje své drápy a je připravena útočit. Odvážný vzhled přiláká pozornost každého. Kopačky Nike Mercurial Superfly 360 budou v předprodeji od 14. února 2018.

Kopačky jsou od svého počátku navrženy pro nejrychlejší hráče světa. Nejznámějším hráčem, který bude nosit tyto skvosty je Cristiano Ronaldo. Mezi další hvězdy patří zázračné dítě z PSG Kylian Mbappe, eso Chelsea Eden Hazard, superstar Barcelony Philippe Coutinho a budoucnost Realu Madrid Marco Asensio.

Kopačky jsou tvořeny oranžovou a černou kombinací. Velmi čistý vzhled kopaček Nike Mercurial Superfly VI je téměř výlučně oranžový s černou podrážkou, která částečně mění vzhled.

Menší znak Swoosh je v oblasti prstů a větší na nártu, který má jemně pruhovaný design. Uvnitř kopaček je barva žlutá, která dotváří poutavý design kopaček.

V oblasti funkčnosti dozráli kopačky Nike Mercurial Superfly VI/360 k několika změnám. Svršek Flyknit je vytvořen z jednoho kusu. Systém Nike Flyknit obepíná nohu a pomáhá tak minimalizovat pohyby uvnitř boty a kontrolovat jejich pohyb.  Vysoce výkonní technologie debutovala v kopačkách Nike Mercurial Superfly 360 a Mercurial Vapor 360.

Výhody Systému Nike Flyknit 360

Uzavření. Tento systém kompletně obepíná nohu. Konstrukce nabízí uzavření a redukci pohybů nohy v kopačce.

Hbitost a rychlost. 360 stupňová forma kopačky je vytvořena pro lepší a rychlejší pohyby a slouží k minimalizování místa mezi nohou a trávou.

Udržitelnost. Precizně vytvořená bota produkuje 60 procent méně odpadu než tradiční řezací a šicí metody. Technologie uplatňuje 40 let zkušeností atletů a přináší precizní podporu, flexibilitu a průdušnost s menším vlivem na životní prostředí než dosud.

3-D struktura svršku je jedna z nejlepších vlastností kopaček Nike Mercurial Superfly 360 podobně jako oddělená podrážka. Návrháři vytvořili formu, která se přizpůsobuje noze. Výsledkem je lehčí, prodyšná a precizní kopačka.

Kopačky si můžeš upgradovat s tkaničkami AMO Customs a vytvořit tak každou událost jedinečnou. Tyto tkaničky k dostání exkluzivně ve fotbalové speciálce SportFotbal.

Chceš další generaci Nike Mercurial Superfly 360? Čekuj stránky sportfotbal.cz a facebook, kde najdeš nejčerstvější informace.